CFR Cluj a încheiat la egalitate, scor 2-2 (3-2 la general), returul cu Maccabi Haifa, din turul al doilea preliminar.

Rondon a ratat o ocazie incredibillă, în urma căreia Blackman a reușit să înscrie, restabilind egalitatea la general. Bordeianu a obținut un penalty, iar Culio a marcat în minutul 18. Cu trei minute înainte de pauză, Culio a sutat din afara careului, iar Rondon a înscris. CFR conducea cu 2-1, la pauză, și 3-1 la general.

CFR a luat un un gol la doar trei minute după pauză.

Clujenii urmează să joace cu Celtic Glasgow pe 6 sau 7 august 2019, la Cluj-Napoca.

Articolul precedentVIDEO | Accident grav în judeţul Cluj! Impact între un autotren şi două autoturisme
Articolul următorAcrobați internaționali, instalații de foc, carusel tradițional englezesc și multe alte surprize pe tărâmul magic UNTOLD!