Advertising
14 tineri amendaţi după petrecerea de la Sântioana! Organizatorul, un tânăr de 19 ani, a fost amendat cu 3000 de lei

14 tineri amendaţi după petrecerea de la Sântioana! Organizatorul, un tânăr de 19 ani, a fost amendat cu 3000 de lei
Scris de A L Publicat: 30 mar. 2021, 12:58
Oamenii legii au dat mai multe amenzi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























