Advertising
Ce se va întâmpla cu personalul medical angajat în pandemie?

Ce se va întâmpla cu personalul medical angajat în pandemie?
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 16 feb. 2022, 16:06
Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rafila, spune că vrea să păstreze în sistem personalul medical angajat în pandemie: „Mi se pare moral şi etic să facem în aşa fel încât ei să poată să ocupe, în condiţii de legalitate categoric, aceste posturi”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























