Advertising
Teroare într-o comună din Bistrița-Năsăud! O femeie a fost ucisă de urs după ce a plecat să aducă vacile de la pășunat

urs
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 11 mai 2026, 17:48
Panică și revoltă într-o comună din județul Bistrița-Năsăud, după ce o femeie de 53 de ani a fost ucisă de un urs în timp ce mergea să aducă animalele de la pășunat. Localnicii sunt în stare de șoc și spun că trăiesc cu frică, mai ales că animalul ar fi atacat din nou chiar în aceeași zi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:22Makaveli, plasat sub control judiciar și nu are voie să părăsească țara. Va purta o brățară de monitorizare electronică. ”Îmi asum fapta”-VIDEO
- 14:31Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 08:24Liderul unei grupări religioase din Cluj, arestat pentru că ar fi agresat cel puțin patru minore
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

























