VIDEO| Solistul Thirty Seconds to Mars, mesaj pentru fanii din România
Jared Leto, solistul trupei Thirty Seconds to Mars a adresat un mesaj fanilor festivalului Electric Castle, el anunțându-i astfel cu privirea la venirea trupei în România, în perioada evenimentului.
"Stai, stai, stai. România, Electric Castle. 21 iulie. Ne vom vedea acolo. Suntem foarte entuziasmați. Vă iubim și ne vedem la Electric Castle", a spus artistul.
View this post on InstagramThirty Seconds To Mars live at Electric Castle 2019 on July 21. Jared Leto has a message for you. #30secondstomars #MARS #jaredleto #electriccastle #ec7 #music #festival #musicfestival #transylvania #romania #meetmeatthecastle #castle
A post shared by Electric Castle (@electriccastle) on Nov 23, 2018 at 4:16am PST
Electric Castle va avea loc în perioada 17-21 iulie, la Castelul Banffy din Bonţida. Pe scenele din festival vor mai urcaTOMM¥ €A$H, SOFI TUKKER, Kronos Quartet, MONO (Japan), Viagra Boys, Handsome Furs sau Lemaitre.Fanii vor plăti între 399 de lei pentru un abonament pentru toate zilele de festival și 499 lei pentru abonament cu acces în camping, iar prețurile pot ajunge chiar și la 650 de lei, în funcție de perioada în care sunt achiziționate.
Citește și:
- 19:40 - Incident aviatic în Capitală: un avion care zbura spre Egipt revine de urgență la sol
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News











