Advertising
FACTURILE S-AU DUBLAT, GUVERNUL SĂRĂCIEI DĂ 50 DE LEI ÎN BĂTAIE DE JOC - VIDEO

FACTURILE S-AU DUBLAT, GUVERNUL SĂRĂCIEI DĂ 50 DE LEI ÎN BĂTAIE DE JOC - VIDEO
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 7 sept. 2025, 10:44
Banii nu acoperă nici măcar un sfert din factură, având în vedere că acestea s-au dublat după expirarea plafonării
Citește și
- 12:02Analiză Daniel Udrescu: Cum poate România să scape de inflație?
- 23:44O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:39Schimbare de plan pentru salariile bugetarilor. De ce refuză Eugen Tomac să trimită legea în Parlament
- 14:28Țara e în pericol: noul avertisment al președintelui
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

























