Moş Nicolae trăieşte în Cluj: "Am legitimat o persoană suspectă, care avea un bagaj mare și se deplasa greoi"

Moş Nicolae trăieşte în Cluj "Am legitimat o persoană suspectă, care avea un bagaj mare și se deplasa greoi"
Moş Nicolae este clujean
Inspectoratul de Poliţie Judeţean Cluj l-a găsit pe Moş Nicolae. Poliţiştii clujeni au făcut anunţul pe propria pagina de Facebook, unde au postat şi o fotografie cu buletinul lui Moş Nicolae.
"
Azi, polițiștii de ordine și siguranță publică din cadrul Poliției municipiului Cluj-Napoca – Secția 5 Poliție - au legitimat o persoană suspectă, care avea un bagaj mare și se deplasa greoi!
Conform primelor informații, acesta ar fi încercat să intre într-un apartament de pe raza cartierului Grigorescu...
Pentru lămurirea tuturor aspectelor legate de acest incident, bărbatul a fost condus la sediul secției de poliție. După multe ore de audieri, polițiștii au ajuns la o concluzie: MOȘ NICOLAE LOCUIEȘTE ÎN CLUJ-NAPOCA!
Avem dovada mai jos!
PS: După lămurirea tuturor aspectelor, Moșul a fost lăsat să plece. Ne-a spus că are multă treabă și ne-a asigurat că o ajungă la toți copiii cuminți
", a transmis IPJ Cluj.
Citește și:
- 08:21 - CNAB: Traficul aerian se desfășoară în condiții de iarnă, conform programului de zbor
- 07:32 - Atac cu drone și rachete asupra unei uzine strategice din Rusia
- 07:28 - „Reformele” lui Bolojan. Oamenii au ajuns să muncească doar pentru a-și plăti facturile
- 17:04 - Ministrul Sănătății anunță controale fără precedent
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

_e32ebcad9a.webp)









