Actualitate· 1 min citire

Acţiune comună a poliţiştilor clujeni şi mureşeni! 15 vitezomani au fost sancţionaţi

Acţiune comună a poliţiştilor clujeni şi mureşeni! 15 vitezomani au fost sancţionaţi

Acţiune comună a poliţiştilor clujeni şi mureşeni! 15 vitezomani au fost sancţionaţi

Scris de A L Publicat: 19 oct. 2020, 13:39

15 vitezomani au fost sancţionaţi

Astfel, la data de 16 octombrie, activitățile desfășurate pe D.N. 16 condus la constatarea a 23 de abateri de la normele de circulație pe drumurile publice.

15 dintre sancțiunile aplicate au reprezentat încălcări ale regimului legal de viteză, fiind totodată reținute 3 permise de conducere.

Sursa: Realitatea de Cluj

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate