Cristela Georgescu, în direct la Realitatea PLUS, astăzi, de la ora 20:55. Anunțul momentului, după decizia magistraților

Anca Alexandrescu
Anca Alexandrescu, realizatoarea emisiunii Culisele Statului Paralele, a făcut o serie de dezvăluiri explozive despre momentele cumplite prin care familia Georgescu a trecut în ultimele luni.
„Familia Georgescu trece prin clipe îngrozitoare și că deocamdată nu pot spune public despre ce este vorba, dar astăzi a venit momentul să aflați chiar de la doamna Cristela Georgescu ce a mai făcut sistemul împotriva lor, ce au mai inventat. N-o să vă vină să credeți ce mizerii, ce abjecție!
O să aflați diseară, de la ora 21:00, când va fi în direct doamna Cristela Georgescu, o să vă povestească în amănunt ceea ce au trăit în ultimele luni de zile și n-au putut să spună până astăzi. Îmi doresc să fiți cât mai uniți, cât mai treziți în conștiință, pentru că minciuna se grăbește, adevărul așteaptă”, a declarat Anca Alexandrescu.
Citește și:
- 13:27 - Familia Lucescu, scrisoare deschisă după înmormântarea fostului selecționer: „Nu am fost singuri nicio clipă. Vă mulțumim!”
- 11:05 - Călin Georgescu, avertisment pentru români: „Urmează o criză teribilă de gaz, petrol și alimente”
- 10:41 - Decizia în cel de-al doilea dosar al lui Călin Georgescu, amânată pentru 28 aprilie
- 09:45 - Inflația a explodat în luna martie, pe fondul crizei carburanților. Rata anuală a inflației a ajuns la 9,9% – INSSE
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News











