Advertising
Gheorghe Benea, fost primar al Dejului și fost director al Loteriei Române, a murit din cauza COVID-19

Gheorghe Benea, fost primar al Dejului și fost director al Loteriei Române, a murit din cauza COVID-19
Scris de A L Publicat: 19 ian. 2021, 11:16
Acesta era internat la Spitalul de Boli Infecţioase din Cluj-Napoca
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























