Advertising
O femeie a rămas fără 185.000 de lei după ce propria noră i-a golit cardurile de bani

O femeie a rămas fără 185.000 de lei după ce propria noră i-a golit cardurile de bani
Scris de A L Publicat: 29 apr. 2021, 09:11
Suspecta a fost arestata la domiciliu
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























