Advertising
O femeie din Gherla s-a simţit rău şi a fost internată după ce a primit vaccinul anti-COVID-19

O femeie din Gherla s-a simţit rău şi a fost internată după ce a primit vaccinul anti-COVID-19
Scris de A L Publicat: 20 ian. 2021, 17:30
Se pare ca femeia ar fi lesinat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























