Advertising
Şefa secţiei de neurologie a Spitalului Municipal Dej a murit, la doar 50 de ani, din cauza COVID-19

Şefa secţiei de neurologie a Spitalului Municipal Dej a murit, la doar 50 de ani, din cauza COVID-19
Scris de A L Publicat: 6 dec. 2020, 09:24
Aceasta a murit după mai bine de o lună de suferinţă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























