Advertising
Un bărbat de 92 de ani a rămas fără 150.000 de lei după ce a fost păcălit de doi bărbaţi

Un bărbat de 92 de ani a rămas fără 150.000 de lei după ce a fost păcălit de doi bărbaţi
Scris de A L Publicat: 19 mai 2021, 08:51
Cum l-au înşelat cei doi bărbaţi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
- 13:50Pompieri români, trimiși în Franța să intervină pentru stingerea incendiilor de vegetație
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























