Advertising
GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE

GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 22 nov. 2024, 19:05
Președintele AUR, George Simion, și-a exercitat dreptul la vot pentru alegerile prezidențiale, în Diaspora, la Consulatul României de la Roma
Citește și
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























