Advertising
GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”

GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 18 nov. 2024, 21:25
Prezidențiabilul AUR consideră că nu este momentul ca România să treacă la moneda unică europeană, el susținând menținerea suveranității monetare a țării noastre
Citește și
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























