Advertising
Noapte albă la Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Tîrgu Mureş | Prima prelevare de organe din anul 2022

Noapte albă la Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Tîrgu Mureş | Prima prelevare de organe din anul 2022
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 3 feb. 2022, 15:02
Ficatul prelevat a fost trimis la Bucureşti, iar rinichii la Cluj
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:35Explozie puternică în Qatar: zeci de răniți și persoane dispărute la un complex de gaze naturale
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























