FOTO | Trei persoane rănite într-un accident rutier în care a fost implicat un taximetru
5 nov. 2018, 09:30
Actualizat: 5 nov. 2018, 09:30

Accident-Cluj-Napoca-trei-masini-implicate-3
Articol scris de Scris de A L
Trei persoane au fost rănite, în noaptea de sâmbătă spre duminică, într-un accident rutier petrecut în Cluj-Napoca, în care a fost implicat un taximetru.
Potrivit Poliţiei, şoferul unui taximetru, un bărbat de 50 de ani, a făcut un viraj la stânga pe o stradă şi a lovit o maşină condusă pe banda destinată autobuzelor de o tânără de 18 ani din Deva.În urma accidentului, şoferul de taxi şi două pasagere din taximetru au fost răniţi.Niciunul dintre şoferi nu a consumat alcool.[gallery ids="61973,61974,61975"]
Citește și:
- 19:24 - Wałęsa lansează un avertisment: jocul lui Trump cu Putin ar putea fi extrem de periculos
- 18:16 - Arestare de răsunet în Marea Britanie: Peter Mandelson, vizat într-o anchetă legată de Epstein”
- 17:37 - Alexandra Păcuraru cheamă dobrogenii în fața Catedralei din Constanța. ”Ce se întâmplă azi cu Călin Georgescu este o execuție politică”
- 17:37 - Pagube uriașe provocate de vremea rea: sute de șoferi afectați în Capitală și județul Ilfov
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


_3160d431a9.webp)




_fa0439aeae.webp)


