Advertising
GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”

GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 7 ian. 2025, 17:03
Liderul suveranist George Simion a lansat un apel public către susținătorii săi și către români, mobilizându-i pentru marele miting al suveraniștilor care va avea loc pe 12 ianuarie în București.
Citește și
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























