Advertising
GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA

GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 30 ian. 2025, 07:49
Simion a declarat, că a simțit teama reprezentanților tuturor instituiților europene față de valul de schimbări ce se prefigurează după revenirea la putere a lui Donald Trup în Statele Unite
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

























