Advertising
GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2

GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 20 feb. 2025, 09:33
Liderul suveraniștilor, George Simion, anunță că AUR strânge semnături pentru moțiunea "Premierul NORDIS trebuie să plece"
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News

























