Advertising
ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI

ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 30 apr. 2025, 11:32
Redevențele s-au cifrat la 584,5 milioane lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























