UN TIR A LUAT FOC ÎN MERS PE A1
6 oct. 2025, 16:47
Actualizat: 6 oct. 2025, 16:47

UN TIR A LUAT FOC ÎN MERS PE A1
Articol scris de Scris de Realitatea de Cluj
Circulația a fost oprită pe ambele sensuri.
Incendiu violent, luni, pe autostrada A1. Un TIR a luat foc în mers. Circulația a fost oprită pe ambele sensuri.
Circulația a fost oprită pe autostrada A1, km 17+800, c1, din cauza unui TIR care a luat foc în mers.


La fața locului se află Poliție, Pompieri, SMURD și lucrători ai Secției Autostrăzi. Zona a fost împânzită de un fum negru, dens, motiv pentru care șoferii aflați în proximitate sunt sfătuiți să circule cu prudență maximă și să adapteze viteza la condițiile de drum.
Citește și:
- 10:24 - Ministrul Justiției, despre numirea șefilor parchetelor de către Nicușor Dan: „La capătul acestui drum nu sunt mize personale, nume sau orgolii”
- 09:53 - Cum va fi vremea de Paște? Prognoză specială de la meteorologul ANM Radu Ilea
- 09:34 - Membrii CNA, convocați de Mihail Neamțu în urma retragerii licenței Realitatea Plus
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News











