Advertising
Cea mai scăzută temperatură din România a fost înregistrată noaptea trecută într-o localitatea din Sălaj

Cea mai scăzută temperatură din România a fost înregistrată noaptea trecută într-o localitatea din Sălaj
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 12 ian. 2022, 11:56
-20,2 grade Celsius înregistrate în localitatea Camăr
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























