Advertising
Fermierii vor primi un bonus de 10%, dacă prelucrază în țară produsele agricole

Fermierii vor primi un bonus de 10%, dacă prelucrază în țară produsele agricole
Scris de Realitatea de Cluj Publicat: 4 aug. 2022, 11:29
Fermierii vor primi un bonus de 10%, dacă aleg să prelucreze în țară produsele agricole. Plafonul va fi de 200 de milioane de euro. Anunțul a fost făcut de Nicolae Ciucă. Premierul a dat asigurări că producția de grâu din anul acesta va acoperi necesarul intern și va mai rămâne grâu și pentru export.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:40ȘOC pe piața tech! Apple scumpește MacBook și iPad după explozia costurilor la memorii: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva”
- 08:22Regele Charles a dezvăluit suma impresionantă plătită pentru impozite. Monarhul renunță la Palatul Buckingham
- 08:10Tragedie într-un cimitir din Cluj! Un copil de 12 ani a murit după ce o cruce s-a prăbușit peste el
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


























