Actualitate· 1 min citire

Un bărbat din Dej care a plecat în 2014 să se angajeze este în continuare căutat de poliţiştii clujeni

24 aug. 2022, 09:44
Actualizat: 24 aug. 2022, 09:44
Un bărbat din Dej care a plecat în 2014 să se angajeze este în continuare căutat de poliţiştii clujeni

Un bărbat din Dej care a plecat în 2014 să se angajeze este în continuare căutat de poliţiştii clujeni

Articol scris de A L

Caz incredibil în Dej

Polițiștii din cadrul poliției municipiului Dej continuă cercetările demarate la data de 11 noiembrie 2014, pentru depistarea unui bărbat în vârstă de 39 de ani, din municipiul Dej, plecat voluntar de la domiciliu în cursul aceleiași dimineți.

La momentul sesizării s-a stabilit că acesta ar fi comunicat intenția de a se deplasa în direcția municipiului Cluj-Napoca, în vederea obținerii unui loc de muncă, însă ulterior nu a luat legătura cu familia.

În baza acestei sesizări, polițiștii au desfășurat activități specifice, în vederea depistării persoanei în cauză, activități care continuă și la acest moment.

DATELE BĂRBATULUI ȘI SEMNALMENTELE STABILITE LA MOMENTUL PLECĂRII

MOLDOVAN OVIDIU, în vârstă de 39 de ani, din municipiul Dej.

Înălțime aproximativă - 1,72 m, greutate 68-70 de kg, constituție atletică, păr șaten închis, ochii căprui, forma feței ovală, frunte lată, mustață și barbă.


Sursa: Realitatea de Cluj

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News