Accident în lanţ în Cluj-Napoca! O tânără de 19 ani a distrus mai multe maşini (FOTO)
14 nov. 2021, 10:21
Actualizat: 14 nov. 2021, 10:21

Accident în lanţ în Cluj-Napoca! O tânără de 19 ani a distrus mai multe maşini (FOTO)
Articol scris de Scris de A L
Un bărbat a ajuns la spital
Ieri, in jurul orei 14.50, o conducatoare auto de 19 ani care se deplasa pe strada Traian Vuia, pe banda întâi, în direcția localității Apahida, ar fi intenționat să schimbe banda de circulație pe care se afla cu banda a doua, intrând în coliziune cu un autoturism de pe banda a doua.
În urma coliziunii , autoturismul acroșat a fost proiectat pe sensul opus, unde a intrat în coliziune cu două autoturisme.
In urma coliziunii inițiale, autoturismul condus de tânăra de 19 ani a fost proiectat în autoturismul care se afla pe banda întâi, în fața sa și a pătruns pe sensul opus, acroșând un alt autoturism.
Testările cu aparatul etilotest au rezultat negative.
În urma accidentului a fost transportat la spital un bărbat în vârstă de 52 de ani, care conducea autoturismul care ar fi fost acroșat inițial de conducătoarea auto de 19 ani.
Sursa: Realitatea de Cluj
Citește și:
- 19:24 - Wałęsa lansează un avertisment: jocul lui Trump cu Putin ar putea fi extrem de periculos
- 18:16 - Arestare de răsunet în Marea Britanie: Peter Mandelson, vizat într-o anchetă legată de Epstein”
- 17:37 - Alexandra Păcuraru cheamă dobrogenii în fața Catedralei din Constanța. ”Ce se întâmplă azi cu Călin Georgescu este o execuție politică”
- 17:37 - Pagube uriașe provocate de vremea rea: sute de șoferi afectați în Capitală și județul Ilfov
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Cluj și pe Google News


_3160d431a9.webp)




_fa0439aeae.webp)


